Telefon: 0910-71 66 00
Email: info@es.se
Förfrågan? Maila oss på contact@es.se

Adress:
Kanalgatan 71
931 34 Skellefteå
Karta

Fakturaadress:
Energiservice Skellefteå Aktiebolag
FE 1487-3835 Scancloud
SE-831 90 ÖSTERSUND

E-faktura:
E-fakturor skickas till faktura@es.se
E-fakturor ska vara i PDF-format.

Organisationsnummer:
559028-4310

Kontaktpersoner

Robert
Johansson

VD
robert.johansson@es.se
0910-71 66 00

Katrin
Lindberg

CONTROLLER
katrin.lindberg@es.se
+46(0)70-221 07 82
0910-71 66 05

Suzanne
McMahon

ADMINISTRATÖR
Suzanne.mcmahon@es.se
+46(0)73-662 87 75
0910-58 48 25

Camilla
Ulander

KMA SAMORDNARE
camilla.ulander@es.se
+46(0)70-626 61 31

Sara
Brännström

KMA SAMORDNARE
sara.brannstrom@es.se
0910-71 66 74

 


Marknad & Projekt

Stina
Lundholm

MARKNAD & PROJEKT CHEF
stina.lundholm@es.se
+46(0)70-578 78 43

Mikael
Bohlin

FÖRSÄLJ. INGENJÖR
mikael.bohlin@es.se
+46(0)70-335 70 25
0910-71 66 22

Carolina
Mangård

MARKNADSINGENJÖR
carolina.mangard@es.se
+46(0)70-246 28 53

Stina
Lundholm

GRUPPCHEF PROJEKTLEDARE
stina.lundholm@es.se
+46(0)70-578 78 43

Carl-Johan
Henriksson

GRUPPCHEF FIBER
carl-johan.henriksson@es.se
+46(0)73-033 70 03

Kjell
Engman

GRUPPCHEF KONSTRUKTION
kjell.engman@es.se
+46(0)70-550 99 55
0910-71 66 21

Niclas
Söderström

GRUPPCHEF EL
niclas.soderstrom@es.se
+46(0)70-622 11 63
0910-71 66 32

Roger
Lundström

GRUPPCHEF MEK
roger.lundstrom@es.se
+46(0)70-246 43 99
0910-71 66 18

Roger
Fors

PROJEKTLEDARE
roger.fors@es.se
+46(0)730- 49 68 73

Lars
Bohlin

PROJEKTLEDARE
lars.bohlin@es.se
+46(0)70-337 10 45
0910- 71 66 07

Örjan
Stenman

PROJEKTLEDARE
orjan.stenman@es.se
+46(0)70- 335 74 04

Hans-Erik
Svensson

PROJEKTLEDARE
hans-erik.svensson@es.se
+46(0)73-151 12 87
0910-71 66 29

Mattias
Forsell

LEDANDE MONTÖR MASKINANALYS
mattias.forsell@es.se
+46(0)70-337 17 41
0910-71 66 09

 

Nät


Nicklas
Schönfeldt

AVDELNINGSCHEF
nicklas.schonfeldt@es.se
+46(0)70-371 76 26
0910-71 66 74

Vatten


Olle
Westlin

AVDELNINGSCHEF
olle.westlin@es.se
+46(0)70-335 71 35
0910-71 66 10

Vind


Andrea
Henriksson Tano

AVDELNINGSCHEF
andrea.henriksson.tano@es.se
+46(0)73-053 39 69
0910-74 09 91